خوش آمدید به جامع ترین مرکز علمی،آموزشی،تفریحی, جهت مشاهده و استفاده از تمام بخش های انجمن میبایست حساب کاربری داشته باشید برای ثبت نام اینجا کلیک کنید یا برای ورود اینجا کلیک کنید در صورتی که شما ثبت نام کرده اید.

قیمت ارتودنسی

برای مشاهده لینک باید ثبت نام کنید (سیم کشی) چگونه پرداخت می شود؟قیمت ارتودنسی ممکن است بالا به نظر برسد ولی باتوجه به ..01-15-2018 07:14 عصر
khakzadmoni
عضو
rating
مشخصات نویسنده ▼
: 08-09-2017
شماره عضویت : 15900
ارسالها : 92
جنسیت : زن
تاریخ تولد : 21-12-1996
اعتبار کاربر : 10
 offline 
برای مشاهده لینک باید ثبت نام کنید (سیم کشی) چگونه پرداخت می شود؟قیمت ارتودنسی ممکن است بالا به نظر برسد ولی باتوجه به اینکه پرداخت آن به صورت اقساط انجام می شود، بسیاری از افراد می توانند از عهده پرداخت آن برآیند!تعیین قیمت ارتودنسی:درباره نحوه تعیین قیمت ارتودنسی قبلا در مقاله ای صحبت کرده ایم:هزینه ارتودنسی چقدر است و چگونه تعیین می شود؟در این مقاله در مورد نحوه پرداخت صحبت خواهیم کرد. ارتودنسی اقساطی در پرداخت قیمت ارتودنسی:معمولا قسط بندی در برای مشاهده لینک باید ثبت نام کنید به شکلی انجام می شود که پرداخت برای مشاهده لینک باید ثبت نام کنید قبل از پایان درمان به پایان برسد. دلیل این نوع تقسیط این است که اگر درمان زودتر به پایان رسید بیمار در پایان درمان راحت ترباشد و مجبور به پرداخت یکجای باقیمانده نباشد.

دلیل دیگر این است که اگر افزایشی در هزینه رخ داده باشد، بیمار بتوان برای پرداختی اقساطی این هزینه مازاد هم برنامه ریزی نماید.تعیین اقساط قیمت ارتودنسی چگونه انجام می شود؟قسط بندی بستگی به نوع درمان و شرایط شما می تواند متغیر باشد. معمولا برای مشاهده لینک باید ثبت نام کنید طوری تنظیم می شوند که بیمار نصف یا یک سوم هزینه را در ابتدا پرداخت نماید. خصوصا در سیستم دیمون که هزینه مواد مصرفی بالاتر است و یا درمان های متحرک که هزینه کلی کمتر است. اما گاهی هم می توان کا هزینه را به صورت اقساط برابر پرداخت کرد.
در این مورد می توانید سوالات خود با از منشی دکترگوگانی به صورت آنلاین مطرح نمایید.راه ارتباط: پیام مستقیم به مطب دکترگوگانیآیا می توان قیمت ارتودنسی را نقد پرداخت کرد؟بله! این کار ممکن است برای شما هم راحت تر باشد. البته توجه کنید که درصورت پرداخت نقدی ممکن است دکتر تان تسهیلاتی هم برای شما در نظر بگیرد. اگر امکان پرداخت نقد را دارید حتما در ابتدا به دکتر گوگانی یا منشی اطلاع دهید تا از تسهیلات مرتبط با خبر شوید.البته توجه کنید که پرداخت نقد به این معنی نیست که هزینه شما افزایش نخواهد یافت! اگر هزینه های مازاد ( مانند کندن مکرر براکت ها و &hellipwink_3 داشته باشید ممکن است مجبور شوید باز هم هزینه پرداخت نمایید.
امضاء :khakzadmoni
khakzad2017 coolموضوعات مشابه
عنوان نویسنده پاسخ ها بازدید آخرین ارسال
قیمت ارتودنسی khakzadmoni
0 5 khakzadmoni
قیمت پکیج بوتان khakzadmoni
0 41 khakzadmoni
ارائه دستگاه چاپ بنر بابهترین قیمت و کیفیت ntjet
0 29 ntjet
قیمت کولر گازی khakzadmoni
0 77 khakzadmoni
موبایل در سربالایی قیمت قرار گرفت :express:
0 740 :express:

کلمات کلیدی
قیمت ، ارتودنسی ،


 ساعت :02:22 صبح