خوش آمدید به جامع ترین مرکز علمی،آموزشی،تفریحی, جهت مشاهده و استفاده از تمام بخش های انجمن میبایست حساب کاربری داشته باشید برای ثبت نام اینجا کلیک کنید یا برای ورود اینجا کلیک کنید در صورتی که شما ثبت نام کرده اید.

قیمت پکیج بوتان

پکیجzwnj;های آبگرم برای رفع نیاز ما به تهیه آب گرم ارائه شده و این آب گرم را برای مصارف مختلفی در آشپزخانه، دستشویی و غی ..01-15-2018 07:09 عصر
khakzadmoni
عضو
rating
مشخصات نویسنده ▼
: 08-09-2017
شماره عضویت : 15900
ارسالها : 92
جنسیت : زن
تاریخ تولد : 21-12-1996
اعتبار کاربر : 10
 offline 

پکیج‌های آبگرم برای رفع نیاز ما به تهیه آب گرم ارائه شده و این آب گرم را برای مصارف مختلفی در آشپزخانه، دستشویی و غیره در اختیار ما قرار می‌دهد. حتی برای تامین آب گرم مورد نیاز شوفاژ نیز می‌توان از آب گرم خروجی پکیج بوتان استفاده کرد. پکیج‌های آبگرم، قیمت‌های مختلفی دارند. در این مقاله قصد بررسی و مقایسه برای مشاهده لینک باید ثبت نام کنید را داریم. ما بعد از بررسی ویژگی ها می توانیم به بررسی قیمت پکیج‌ بوتان با توجه به شاخص عملکردی هر مدل خواهیم پرداخت.برای مشاهده لینک باید ثبت نام کنید از لحاظ نوعاز انواع مختلف پکیج‌های بوتان می‌توان به پکیج دیواری بدون فن کالدا ونزیا 28 بوتان، پکیج دیواری فن دار کالدا ونزیا 24 بوتان، پکیج دیواری کالدا ونزیا 24 بوتان، پکیج دیواری بنسرپرو فن دار 30 بوتان، پکیج دیواری اپتیما 24 فن دار بوتان، پکیج دیواری بنسرپرو بدون فن 30 بوتان و پکیج دیواری بدون فن روما 24 بوتان را نام برد. برخی از این پکیج‌ها، بدون فن بوده و مبدل دو منظوره دارند. مدل‌های فن دار این پکیج‌ها، فن و پرشر دود دارند و مدل بدون فن، شامل کلید دود است. دود نمی‌تواند افقی حرکت کند و اگر بخواهیم دود احتراق پکیج را به صورت افقی به بیرون منتقل کنیم، باشد از پکیج فن دار استفاده کنید تا بتواند از طریق فن و پرشر دود، دود حاصل از احتراق پکیج بوتان را به بیرون منتقل کند.پکیج‌ها انواع مختلفی دارند که شامل پکیج زمینی، پکیج دیواری، پکیج دودکش دار و پکیج فن دار است و مزیت آن نسبت به شوفاژ و آبگرم کن، راندمان بالاتر آن است. از دیگر مزایای آن، استفاده از دودکش‌های دوجداره مخصوص است که دود را از محیط، خارج کرده و هوای مورد نیاز پکیج را هم تامین می‌کند و ایمنی بیشتری برای دستگاه به ارمغان می‌آورد. دلیل عمده استفاده از این پکیج‌ها، نداشتن محل مناسب برای نصب دودکش در ساختمان‌ها است. با توجه به این موارد قیمت پکیج‌ بوتان متغیر است.تاثیر مزیت در قیمت پکیج‌ بوتانقیمت پکیج‌ بوتان بسته به مزیتی که ارائه می‌دهند، متفاوت است؛ از میان این مزایا می‎توان به کاهش در مصرف انرژی، افزایش راندمان، اشغال فضای اندک، ایمنی بیشتر به دلیل وجود سنسورهای هشدار دهنده، قابلیت تغییر دما، بدون بو و بی صدا بودن، آمادگی همیشگی آبگرم به محض روشن شدن پکیج، بی خطر بودن، عدم نیاز به وجود موتورخانه، مستقل شدن واحدها و طبقات مسکونی، امکان مدیریت و کنترل پکیج در واحد، نصب آسان، عدم نیاز به پرداخت هزینه ماهیانه شوفاژ خانه و هزینه کم آن، اشاره کرد.جالب است بدانید که دو حالت تابستان و زمستان پکیج دیواری، در بهینه سازی مصرف نیز تاثیر دارد. در حالت تابستان پکیج بوتان، آب گرم فقط برای مصارف داخلی خواهد بود و در حالت زمستان، به شوفاژها هم منتقل می‌شود. درجه آب را نیز خود می‌توانید بر روی پکیج، تنظیم کنید.

امضاء :khakzadmoni
khakzad2017 coolموضوعات مشابه
عنوان نویسنده پاسخ ها بازدید آخرین ارسال
قیمت ارتودنسی khakzadmoni
0 5 khakzadmoni
قیمت ارتودنسی khakzadmoni
0 35 khakzadmoni
ارائه دستگاه چاپ بنر بابهترین قیمت و کیفیت ntjet
0 29 ntjet
قیمت کولر گازی khakzadmoni
0 77 khakzadmoni
موبایل در سربالایی قیمت قرار گرفت :express:
0 740 :express:

کلمات کلیدی
قیمت ، پکیج ، بوتان ،


 ساعت :02:16 صبح