خوش آمدید به جامع ترین مرکز علمی،آموزشی،تفریحی, جهت مشاهده و استفاده از تمام بخش های انجمن میبایست حساب کاربری داشته باشید برای ثبت نام اینجا کلیک کنید یا برای ورود اینجا کلیک کنید در صورتی که شما ثبت نام کرده اید.

عمل بینی

برای مشاهده لینک باید ثبت نام کنید در واقع سایز، شکل و زاویه بینی را تغییر می دهد که این امر باعث ایجاد رضایت فرد و تن ..11-20-2017 05:35 عصر
khakzadmoni
عضو
rating
مشخصات نویسنده ▼
: 08-09-2017
شماره عضویت : 15900
ارسالها : 92
جنسیت : زن
تاریخ تولد : 21-12-1996
اعتبار کاربر : 10
 offline 
برای مشاهده لینک باید ثبت نام کنید در واقع سایز، شکل و زاویه بینی را تغییر می دهد که این امر باعث ایجاد رضایت فرد و تناسب با دیگر اجزای صورت شخص می شود. افراد به دلایل مختلفی تصمیم به جراحی زیبایی بینی می گیرند که مهم ترین دلیل عمل بینی بهبود دادن به ظاهر بینی شان است. خیلی از افراد احساس می کنند سایز و شکل بینی شان با بقیه اجزای صورتشان هماهنگ نیست و افراد دیگر به علت تصادف و یا انحراف تیغه بینی مجبور به عمل بینی هستند. عمل بینی علاوه بر داشتن زیبایی صورت مشکلات مرتبط با سلامت را نیز اصلاح می کند مانند بهبود مشکلات تنفسی در بعضی از افراد همچنین اصلاح نقص های مادرزادی. جراحی زیبایی بینی علاوه بر زیبایی فیزیکی باعث افزایش اعتماد به نفس در افراد نیز می شود که این ویژگی به تنهایی دلیل بزرگی برای انجام عمل بینی می باشد.

بعد از عمل بینی
بعد از برای مشاهده لینک باید ثبت نام کنید صورت کمی پف می کند و اطراف چشم و بینی کبود و متورم می شود که شدت این عوارض در افراد متفاوت است و این عوارض چند روز و یا هفته ادامه دارد.
عمل بینی را می توان برای برطرف کردن مشکلاتی از جمله: بزرگ کردن بینی، کوچک کردن بینی، برداشتن قوز بینی، تغییر زاویه بینی، کوچک کردن سوراخ های بینی، شکل دهی مجدد نوک بینی، صاف کردن برآمدگی های بینی و حتی پلیپ بینی بهره برد. میزان اثر بخشی جراحی زیبایی بینی بستگی به انتظارات بیمار از عمل بینی خود دارد به همین علت مهم است که شما و جراح تان در مورد هدف جراحی بینی به یک توافق مشترک برسید.

بهترین سن برای جراحی زیبایی بینی
سن برای مشاهده لینک باید ثبت نام کنید برای دختران و پسران متفاوت است معمولا سن عمل بینی در دختران ۱۵ سالگی و در پسران ۱۶ سالگی است اما باید به این نکته توجه کردن سن رشد و بلوغ فیزیکی را تمام کرده باشند، همه جوانان بلوغ فیزیکی یکسان ندارند.
چسبندگی های داخلی بین، باقی ماندن انحرافی تیغه بینی، بزرگی شاخک های بینی، تنگی دریچه های بینی، آسیب های پوستی بینی، فرورفتگی های پره های بینی، بالا رفتن بیش از حد نوک بینی از جمله عوارض جراحی زیبایی بینی می باشند. مراقبت های بعد از برای مشاهده لینک باید ثبت نام کنید را جدی بگرید.
امضاء :khakzadmoni
khakzad2017 coolموضوعات مشابه
عنوان نویسنده پاسخ ها بازدید آخرین ارسال
عمل بینی.. tazeha
0 15 tazeha
عمل بینی.. tazeha
0 35 tazeha
عمل بینی.. tazeha
0 38 tazeha
مراقبت های مهم بعد از عمل بینی ali.rafami
0 68 ali.rafami
عمل بینی.. tazeha
0 44 tazeha

کلمات کلیدی
بینی ،


 ساعت :02:43 صبح