خوش آمدید به جامع ترین مرکز علمی،آموزشی،تفریحی, جهت مشاهده و استفاده از تمام بخش های انجمن میبایست حساب کاربری داشته باشید برای ثبت نام اینجا کلیک کنید یا برای ورود اینجا کلیک کنید در صورتی که شما ثبت نام کرده اید.

جراحی زیبایی پروتز سینه

برای مشاهده لینک باید ثبت نام کنید ​ بزرگ کردن سینه با جراحی زیبایی سینه جراحی پروتز سینه یکی از رایج ترین روش ..09-10-2017 12:02 عصر
zibajarah
عضو
دیگر ارسالهای کاربر :zibajarah
جراحی زیبایی پروتز سینه ...
مشخصات نویسنده ▼
: 09-10-2017
شماره عضویت : 15969
ارسالها : 1
جنسیت : زن
تاریخ تولد : 19-12-1988
اعتبار کاربر : 10
 offline 

بزرگ کردن سینه با جراحی زیبایی سینه


جراحی پروتز سینه یکی از رایج ترین روش ها جهت بزرگ کردن سینه محسوب می شود و هر ساله خانم های زیادی به این جراحی روی می آورند .porotez

 

چه کسانی نیاز به جراحی زیبایی بزرگ کردن سینه دارند؟


سایز سینه های بعضی از خانم ها خیلی کوچک می باشد و متناسب با اندام آن ها نیست . با پروتز سینه می توانند به سایز ایده آل سینه دست پیدا کنند . 
سینه هایی که بد شکل یا نامتوازن می باشند با پروتز مشکل رفع خواهد شد . 
بعضی از خانم ها سینه هایشان رشد کافی نداشته است با پروتز سینه می توانند به سایز ایده آل سینه دست پیدا کنند . 
خانم هایی که بعد از حاملگی شکل و زیبایی سینه های خود را از دست داده اند با پروتز زیبایی سینه می توانند سینه زیبا داشته باشند . 
خانم هایی که در اثر پیر شدن و تغییر وزن شکل سینه خود را از دست داده اند با  برای مشاهده لینک باید ثبت نام کنید  می توانند سینه ایی خوش فرم و زیبا داشته باشند . 
چه سنی برای جراحی پروتز سینه مناسب می باشد؟ 
از هجده سالگی به بالا می توان  برای مشاهده لینک باید ثبت نام کنید  را انجام داد .و قبل از اقدام با جراح خود مشورت کنید .

 

آیا جراحی پروتز سینه بعد از بچه دار شدن لازم است؟


خود بیمار می تواند که  برای مشاهده لینک باید ثبت نام کنید  را قبل یابعد از بچه دار شدن انجام دهد . اگر قبل از بچه دار شدن جراحی زیبایی سینه را انجام دهید تداخلی در بچه دار شدن و شیر دهی نخواهید داشت . برش در جراحی زیبایی سینه کوچک می باشد و جراح در  برای مشاهده لینک باید ثبت نام کنید میزان به هم ریختگی غده های شیری را به حداقل می رساند . 
با جراحی پروتز سینه می توانید به سایز ایده آل سینه دست پیدا کنید و متناسب با اندام خود سینه هایی زیبا داشته باشید .

کلمات کلیدی
جراحی ، زیبایی ، پروتز ، سینه ،


 ساعت :05:41 صبح