خوش آمدید به جامع ترین مرکز علمی،آموزشی،تفریحی, جهت مشاهده و استفاده از تمام بخش های انجمن میبایست حساب کاربری داشته باشید برای ثبت نام اینجا کلیک کنید یا برای ورود اینجا کلیک کنید در صورتی که شما ثبت نام کرده اید.

دیجیتال مارکتینگ

برای مشاهده لینک باید ثبت نام کنید ما در آژانس دارت به سه اصل بسیار مهم استراتژی ، خلاقیت و مدیا (رسانه) در ارائه خدما ..08-13-2017 08:25 عصر
tazeha
عضو
rating
مشخصات نویسنده ▼
: 07-09-2017
شماره عضویت : 15840
ارسالها : 992
جنسیت : زن
تاریخ تولد : 0-3-1989
اعتبار کاربر : 10
 offline 
برای مشاهده لینک باید ثبت نام کنید
ما در آژانس دارت به سه اصل بسیار مهم استراتژی ، خلاقیت و مدیا (رسانه) در ارائه خدمات بازاریابی دیجیتال اعتقاد ویژه ای داریم . سه اصلی که اگر در یک کمپین دیجیتال مثل قطعات یک پازل به درستی کنار هم چیده شوند، آن کسب و کار قطعا به اهدافش خواهد رسید . پس با دارت به هدف بزنید!
 
طراحی استراتژی
 
استراتژی واژه ای جذاب در بازاریابی و تبلیغات است. اما این جذابیت بی حد و حصر، بعضا با مشکلاتی در اجرا روبروست. اینکه هنوز تبلیغی مشاهده می شود که هدف مشخصی ندارد، پیام مناسبی ندارد و یا به درستی منتقل نشده است، گروه هدف مناسبی برای آن انتخاب نشده است و یا فاکتور یکپارچگی در کمپین دیجیتال مارکتینگ وجود ندارد، نشان از عدم توجه برخی از مجریان تبلیغاتی به استراتژی است. آژانس دارت با تحلیل و آنالیز دقیق نقاط قوت و ضعف، تهدید ها و فرصت های موجود در  کسب و کارتان، سعی در اجرای کمپین های بازاریابی دیجیتال با اثربخشی بالا دارد .
 
خلاقیت در ارائه پیام
 
معمولا یکی از مشکلاتی که در کمپین های بازاریابی دیجیتال زیاد به چشم و گوش می خورد نداشتن خلاقیت است. اعتقاد ما این است که خلاقیت در یک تبلیغ ، اثربخشی آن را تا حد زیادی افزایش خواهد داد اما قطعا این خلاقیت می بایست در راستای استراتژی طراحی شده کمپین باشد تا صرفا یک آرت ورک خلاقانه نباشد بلکه بتواند بر رفتار خرید گروه هدف تاثیر بگذارد. آژانس دارت پیام ابتدایی و کانسپت کلی کمپین دیجیتالی شما را با چاشنی خلاقیت آغشته کرده و در قالب یک پیام خلاقانه و تاثیرگذار در فضای دیجیتال توزیع خواهد کرد.
 
مدیا (رسانه)
 
قطعا انتخاب نادرست و یا بدون برنامه ریزی دقیق و منسجم برای حضور در یک رسانه موجب شکست یک کمپین دیجیتال مارکتینگ خواهد شد . متاسفانه بعضا به دلیل استفاده شخصی افراد از رسانه ها و شبکه های اجتماعی ، باعث شده که بازاریابی و تبلیغات در آنها بسیار ساده انگارانه پنداشته شود . این موضوع می تواند بعضا صدمات غیرقابل جبرانی به کسب و کارها وارد نماید . استراتژیست های آژانس دارت برای حضور قدرتمند شما در رسانه های دیجیتال قطعا برنامه ریزی دقیق و منسجمی خواهند داشت .
 
 
 موضوعات مشابه
عنوان نویسنده پاسخ ها بازدید آخرین ارسال
روش های بهینه بازاریابی دیجیتال radmandigi
0 97 radmandigi
ضرورت شرکت در دوره آموزشی دیجیتال مارکتینگ minajafari
0 138 minajafari
۱۰ دلیل قانع‌کننده برای استفاده از استراتژی دیجیتال tazeha
0 119 tazeha
۱۰ دلیل قانع‌کننده برای استفاده از استراتژی دیجیتال tazeha
0 129 tazeha
۱۰ دلیل قانع‌کننده برای استفاده از استراتژی دیجیتال tazeha
0 138 tazeha

کلمات کلیدی
دیجیتال ، مارکتینگ ،


 ساعت :03:33 صبح