خوش آمدید به جامع ترین مرکز علمی،آموزشی،تفریحی, جهت مشاهده و استفاده از تمام بخش های انجمن میبایست حساب کاربری داشته باشید برای ثبت نام اینجا کلیک کنید یا برای ورود اینجا کلیک کنید در صورتی که شما ثبت نام کرده اید.

بازاریابی محتوایی

برای مشاهده لینک باید ثبت نام کنید بازاریابی محتوا یکی از رویکردهای استراتژیک بازاریابی است که بر تولید و توزیع محتوای ..08-13-2017 08:24 عصر
tazeha
عضو
rating
مشخصات نویسنده ▼
: 07-09-2017
شماره عضویت : 15840
ارسالها : 992
جنسیت : زن
تاریخ تولد : 0-3-1989
اعتبار کاربر : 10
 offline 
برای مشاهده لینک باید ثبت نام کنید
بازاریابی محتوا یکی از رویکردهای استراتژیک بازاریابی است که بر تولید و توزیع محتوای ارزشمند، مرتبط و سازگار با اهداف برندها متمرکز شده است. آژانس دارت به شما کمک می‌کند با جذب، حفظ و تعامل با مخاطبانی که به وضوح تعریف شده و شناخته شده هستند، اقداماتی اثربخش در جهت افزایش فروش و سوددهی ترتیب دهید. ما در آژانس دارت:
               استراتژی بازاریابی محتوایی شما را تنظیم می‌کنیم.
               محتوایی ناب و خلاقانه تولید می‌کنیم.
               محتوای تولید شده را در کانال‌های استراتژیک ترویج می‌کنیم.
               در پایان هر ماه محتوای تولیدشده را تجزیه‌تحلیل کرده و برای ماه بعد آن را بهبود می‌بخشیم.
              
بازاریابی محتوایی و ارتباط موثر با مخاطبان قدرت هدایت اذهان را در اختیار شما قرار خواهد داد. علاوه بر این، بازاریابی محتوایی و روابط عمومی از شما یک کسب‌وکار محبوب خواهد ساخت که قدرت نفوذپذیری بالایی در بین مخاطبانش دارد. برای بهره‌گیری از شیوه‌ی صحیح بازاریابی محتوایی باید چرخه‌ی بازاریابی محتوایی را بپیمایید. بسیاری از کسب‌وکارها در پیمایش این چرخه دچار مشکل شده و از نتایج مثبت بازاریابی محتوایی بی‌بهره می‌مانند.
             استراتژی
             ۶۰٪ از بازاریابان محتوایی معتقدند تنظیم و مستندسازی استراتژی بازاریابی محتوایی مهم‌ترین فعالیت در چرخه‌ی بازاریابی محتوایی است.. ما در آژانس دارت با تحقیق و بررسی، یک برنامه‌ی استراتژیک دقیق با قابلیت اندازه‌گیری نتایج برای فعالیت‌های محتوایی شما اختصاص خواهیم داد.
             تولید محتوا
             تولید محتوایی که موردپسند مخاطبان هدف شما قرار گیرد و یافتن ایده‌های ناب یکی از چالش‌های اساسی است که کسب‌وکارها با آن مواجه می‌باشند. ما با تشکیل جلسات طوفان فکری جذاب‌ترین ایده‌ها را برای محتوای شما خواهیم یافت.
             توزیع محتوا
             مابین سیل عظیم محتوایی که روزانه تولید می‌شوند، برای ماندگار شدن می‌بایست محتوای تولیدشده را به دست مخاطبان هدفش رساند. ما با ارتباطات موثر و ابزارهای لازم بیشترین نرخ بازدید و تعامل با پست‌های‌تان را برای شما فراهم خواهیم کرد.
             آنالیز و بهبود وضعیت
             ممکن است در هر کدام از مسیرهای گفته‌شده اشتباهی رخ دهد، تجزیه و تحلیل نتایج به دست آمده، می‌تواند مسیر موفقیت را روز به روز بهینه‌تر کند. ما در پایان هر ماه با ارائهی نمودارهایی میزان پیشرفت کار و برنامه‌های آینده را به اطلاع شما خواهیم رساند.
 
 موضوعات مشابه
عنوان نویسنده پاسخ ها بازدید آخرین ارسال
ضرورت بازاریابی با اینستارام برای برند ها majid051
0 26 majid051
روش های بهینه بازاریابی دیجیتال radmandigi
0 97 radmandigi
بازاریابی محتوا در سایت کاپ hostcode
0 140 hostcode
۵ قدم تا شروع بازاریابی ویدئویی tazeha
0 111 tazeha
سئو یا بازاریابی محتوایی؛ کدام را در اولویت قرار دهیم؟ khakzadmoni
0 116 khakzadmoni

کلمات کلیدی
بازاریابی ، محتوایی ،


 ساعت :03:36 صبح