خوش آمدید به جامع ترین مرکز علمی،آموزشی،تفریحی, جهت مشاهده و استفاده از تمام بخش های انجمن میبایست حساب کاربری داشته باشید برای ثبت نام اینجا کلیک کنید یا برای ورود اینجا کلیک کنید در صورتی که شما ثبت نام کرده اید.

خرید لباس بچگانه

برای مشاهده لینک باید ثبت نام کنید انتخاب لباس بچگانه به دلیل آسیبzwnj;های جسمی که هنگام بازی ممکن است بر کودکان وارد ..08-13-2017 08:06 عصر
tazeha
عضو
rating
مشخصات نویسنده ▼
: 07-09-2017
شماره عضویت : 15840
ارسالها : 512
جنسیت : زن
تاریخ تولد : 0-3-1989
اعتبار کاربر : 10
 offline 
برای مشاهده لینک باید ثبت نام کنید
انتخاب لباس بچگانه به دلیل آسیب‌های جسمی که  هنگام بازی ممکن است بر کودکان وارد شود، اهمیت بالایی دارد، افزایش دانش و آگاهی در این زمینه می‌تواند به پدر و مادرها کمک کند. با ما همراه باشید تا  مهمترین نکات انتخاب لباس بچگانه راحت و مناسب در هنگام بازی را به شما معرفی کنیم.
 
 
آیا تاکنون به این نکته توجه داشته‌اید که برای راحتی کودکان خود در هنگام بازی، لباس بچگانه را متناسب با روحیات و نوع بازی فرزندتان انتخاب کنید؟ 
همان‌طور که همه مادران می‌دانند لباس بچگانه در هنگام بازی کودک بسیار مهم است. بنابراین بهتر است قبل از این که زمینه‌ی بازی را برای کودک خود فراهم کنید، به لباس بچگانه توجه داشته باشید
همه پدران و مادران امروز، اگر به دوران کودکی خود گذری داشته باشند، اولین چیزی که در ذهن‌شان ممکن است تداعی شود، یاد و خاطره بازی با بچه‌های همسایه در کوچه پس کوچه‌های محله پدری است. خاطره‌‌هایی که هر لحظه‌ی آن برایشان درس زندگی بوده و هرگز تکرار نمی‌شوند
امروزه پدر و مادرها به دلیل مشغله‌ی کاری بالا، نگرانی‌ها، خطرات موجود در جامعه و بسیاری از مشکلات دیگر، امکان بازی را برای کودکان خود، فراهم نمی‌کنند. در حالی که زمین بازی، جایی است که کودک بسیار مشتاق هستند به آنجا بروند. زیرا در همان جا است که محیط پیرامون خود را جست‌وجو می‌کند و مهارت‌های اجتماعی را می‌آموزد. با توجه به این که خداوند استعداد ذاتی بازی کردن در وجود آدمی قرار داده است، از همان ابتدای تولد به طور ذاتی، با بازی کردن شروع به یادگیری و کسب تجربه می‌کند.
وقتی که نوزاد شما شروع به رشد می‌کند، از همان ماه‌های آغازین تولد در تلاش است تا محیط اطراف را بشناسد و به دلیل اینکه هنوز قدرت بینایی وی به اندازه‌ای نیست که بتواند محیط اطراف را شناسایی کند، از حس چشایی خود برای یادگیری استفاده می‌کند که این برای نوزاد علاوه بر یادگیری، نوعی بازی شیرین نیز محسوب می‌شود. پس در این بازه‌ی سنی، لباس بچگانه حتما باید پیش‌بند داشته باشد تا نیاز نباشد که بطور مداوم لباس بچگانه عوض شود.
 
 
 پیش‌بند با طرح برگ برای لباس بچگانه

کودک شما وقتی که می‌خواهد راه رفتن را یاد بگیرد، در ابتدا چهار دست وپا راه می‌رود، و آنقدر شور و اشتیاق برای یادگیری دارد که از نظر خودش، آن را نوعی بازی می‌پندارد. پس بهتر است در این بازه‌ی سنی، لباس بچگانه، شلوار و بلوز آستین‌دار باشد تا زانوهای کوچولوی شما اذیت نشود.

 
بلوز و شلوار طرح پنگوئن 

نگرانی‌ها از زمانی شروع می‌شود که پارک رفتن‌های کوچولوی شما آغاز می‌شود. از این موقع است که زمین افتادن‌ها و ضربه خوردن‌ها شروع می‌شود. بنابراین انتخاب مناسب لباس بچگانه در هنگام بازی، به طوری که متناسب با بازی آقا پسرها و دختر خانوم‌ها باشد بر عهده شما پدر و مادر عزیز است.
حتی اگر کودک خود را صرفاً برای قدم زدن به پارک می‌‌برید، حتما لباس بچگانه پوشیده باشد چون فرزند شما با دیدن سایر بچه‌ها در پارک و دویدن‌های آن‌ها، شروع به دویدن خواهد کرد و امکان این وجود دارد که هر لحظه زمین بخورد. همچنین اگر کودک خود را به قصد استفاده از وسایل بازی به پارک می‌برید. در هنگام استفاده از سرسره ممکن است قسمتی از سرسره تیزی داشته باشد و بدن کوچولوی شما را جریحه‌دار کند. پس بهتر است لباس بچگانه، ترکیبی از بلوز و شلوار، و یا سرهم باشد. سعی کنید در هنگام بازی، شلوار لی برتن کودک خود نکنید. اگر جنس لباس بچگانه نخی باشد، کوچولوی شما احساس راحتی بیشتری داشته و در نتیجه احتمال زمین خوردن و آسیب وی کمتر می‌شود.
 
 
 لباس بچگانه با طرح راه راه شش رنگ
به ساعتی که به پارک می‌روید توجه کنید. مثلا در ساعت‌هایی که آفتاب سوزان است، به پارک نروید چرا که پوست کودک بسیار لطیف و حساس است و احتمال آفتاب سوختگی زیاد است. سعی کنید همیشه از کلاه استفاده کنید و آن را با لباس بچگانه ست کنید.
 
 
تی‌شرت و شلوار سرمه‌ای بچگانه

اگر شازده پسر شما دوست دارد با دوستانش توپ‌بازی کند. اگر محل بازی در زمین فوتبال باشد، می‌توانید از لباس ورزشی به عنوان لباس بچگانه استفاده کنید. در این حالت استفاده از زانو بند نیز توصیه می‌شود. اما اگر بچه‌ها می‌خواهند در محله خود، فوتبال بازی کنند، بهتر است لباس بچه، تی‌شرت و شلوار باشد. چون کوچه آسفالت بوده و از چمن ورزشی خبری نیست. بنابراین آسیب‌ها دو چندان می‌شود.
 
 لباس بچگانه با طرح نهنگ

اگر در گرمای تابستان به‌سرمی‌برید و بچه‌ها دوست دارند که دزد و پلیس بازی کنند، لباس بچگانه می‌تواند تاب و شلوارک باشد
اگر بچه‌ها می‌خواهند قایم‌باشک بازی کنند. بهتر است که لباس بچگانه از رنگ‌های تیره انتخاب شود. در این شرایط احتمال دیده شدن فرزندتان کمتر است.
از بازی‌های پسرانه که بگذریم و به سمت بازی‌های شیرین دخترانه گذری کنیم. اولین چیزی که به ذهن می‌رسد، خاله بازی است. کم‌تر مادری پیدا می‌شود که در کودکی تجربه‌ی این بازی را نداشته باشد. بازی که هر دختری حداقل یک بار خود را به چشم بزرگسال می‌بیند. و تمام کارهایی که در هنگام مادر شدن قرار است انجام دهد، از قبیل غذا پختن، ظرف شستن، بچه‌داری‌، مهمانی رفتن با فرزندان، مدرسه بردن کودکان و... که با همه‌ی احساس و لطافتی که در وجودش نهفته است، سعی بر این دارد که بازی را به بهترین شکل ممکن انجام دهد. پس بیایید شما نیز با انتخاب مناسب لباس بچه برای فرشته کوچولوی عزیزتان، در واقعی جلوه دادن نقش او در این بازی همراهی کنید تا اعتماد به‌نفس او بالا برود و احساس ارزشمند بودن بکند. مثلا می‌توانید پیراهن‌های زیبا در مدل‌های مختلف را به عنوان لباس بچه انتخاب کنید. تاب و دامن گل‌دار می‌تواند انتخاب بعدی شما باشد. و یا از تاب و شلوارک استفاده کنید. در پوشش فرزندتان از رنگ‌های شاد بهره ببرید، از رنگ‌هایی استفاده کنید که احساس ملکه بودن به دختر کوچولویتان دست دهد. فراموش نکنید که در اولویت همه‌ی این‌ها، در انتخاب لباس بچه و یا رنگ آن از نظرات و علایق فرشته‌ی ناز بهره ببرید.
 
لباس بچگانه با طرح جاجیم
 
 
 لباس بچگانه با طرح گل ملانژ
 
 
لباس بچگانه با طرح حلقه گل

با وجود همه این ها بعد از محیط خانه و مدرسه، کودکان با بازی‌های کودکانه رشد پیدا کرده و تکامل می‌یابند و اولین تجربه‌های زندگی را در بازی با دوستان فرا می‌گیرند. پس بیایید برای هر چه بهتر کردن این تجربه‌ها دخیل باشیم. ​
 
 

موضوعات مشابه
عنوان نویسنده پاسخ ها بازدید آخرین ارسال
خرید لباس نوزادی tazeha
0 2 tazeha
خرید لباس نوزاد tazeha
0 1 tazeha
خرید لباس بچگانه tazeha
0 3 tazeha
خرید اینترنتی لباس کودک tazeha
0 1 tazeha
خرید لباس بچگانه tazeha
0 13 tazeha

کلمات کلیدی
خرید ، لباس ، بچگانه ،


 فروش ویژه دانگل بلوتوث AUX خودرودانگل بلوتوث AUX خودرو، جایگزین مناسب هندزفری در داخل اتومبیل. پخش موزيک انواع گوشی و تبلت از دستگاه پخش اتومبیل. قابلیت مکالمه صوتی در اتومبیل بدون در دست گرفتن موبایل.
همواره به دنبال این هستید تا آهنگ های موجود در داخل موبایل و یا تبلت خود را با بلندگوی داخل اتومبیل پخش نموده و از جدید ترین آهنگ های خود در داخل اتومبیل لذت ببرید. دانگل بلوتوث AUX خودرو محصولی است که این رویا را بدون نیاز به هیچ سیمی و از طریق Bluetooth بر آورده می کند و تنها با اتصال آن به پورت AUX پخش اتومبیل به راحتی قادر خواهید بود که آهنگ های خود را داخل اتومبیل پخش نمایید. صبر کنید این تنها کارایی این وسیله کوچک و کاربردی نیست! شما می توانید از این وسیله به عنوان هندزفری استفاده نموده و تماس های خود را داخل اتومبیل بدون نیاز به گوشی خود به آسانی پاسخ دهید. این وسیله حتی به تمامی پخش کننده های دیگر نیز که پورت AUX دارند وصل شده و گوشی موبایل و یا تبلت شما را به آن اتصال می دهد.

روش خرید: برای خرید پس از کلیک روی دکمه زیر و تکمیل فرم سفارش، ابتدا محصول مورد نظر را درب منزل یا محل کار تحویل بگیرید، سپس وجه کالا و هزینه ارسال را به مامور پست بپردازید. جهت مشاهده فرم خرید، روی دکمه زیر کلیک کنید.

قیمت: 24000 تومانساعت :04:16 صبح