خوش آمدید به جامع ترین مرکز علمی،آموزشی،تفریحی, جهت مشاهده و استفاده از تمام بخش های انجمن میبایست حساب کاربری داشته باشید برای ثبت نام اینجا کلیک کنید یا برای ورود اینجا کلیک کنید در صورتی که شما ثبت نام کرده اید.

آموزش زبان انگلیسی

برای مشاهده لینک باید ثبت نام کنید برای یک تاجر موفق که در یک سازمان بین shy;المللی کار میshy; کند، رفتن به یک سفر کار ..08-13-2017 08:02 عصر
tazeha
عضو
rating
مشخصات نویسنده ▼
: 07-09-2017
شماره عضویت : 15840
ارسالها : 992
جنسیت : زن
تاریخ تولد : 0-3-1989
اعتبار کاربر : 10
 offline 
برای مشاهده لینک باید ثبت نام کنید
برای یک تاجر موفق که در یک سازمان بین ­المللی کار می­ کند، رفتن به یک سفر کاری، به طور مثال بازدید از شعبه ­­ی آسیای شرقی کمپانی مذکور، رویدادی تکرار شونده حساب می­ شود. با این که شبکه ­های اجتماعی و به طور کلی اینترنت، کار ارتباطات از راه دور را بسیار سهل ساخته ­اند، اما هنوز هم این دسته از سفر­ها روی بورس هستندبه گزارش مجله اکونومیست، شرکت­ها و سازمان ­های اقصی نقاط کره ­ی خاکی، بیش از 1.25 تریلیون دلار هزینه این گونه مسافرت­ ها را متقبل شدند. اگر در زمینه انگلیسی تجاری دانش و توانایی مناسب را نداشته باشید، به طور حتم از این سفر­ها وحشت دارید. برای ارتقاء اعتماد به نفس حاصل از قابلیت خود، در این مقاله با کالج زبان پارمان همراه شوید.
ارتباط انگلیسی تجاری و درک تفاوت زمانی و فرهنگی
 
زمانی که شما به مقصد مورد نظرتان می­ رسید، به خصوص اگر سفر شما بین قاره­ ای باشد، دچار خستگی مفرط ناشی از پرواز می­ شوید، که در اصطلاح انگلیسی تجاری، به آن Jetlag می­ گوییم. در ضمن، از یاد نبرید که ساعت محلی مقصد، با آن زمانی که ساعت شما نشان می­ دهد، متفاوت است. این پدیده را Time Zone می‌نامند.
بعد از خلاص شدن از دردسر­های ناشی از دو رویداد اخیر، نوبت به تفاوت میان فرهنگ­ های ملل مختلف می ­رسد. از اختلاف سلیقه در طعم غذا، تا تفاوت های مذهبی میان مسلمانان و مسیحیان، همگی پتانسیل این را دارند، که شما را به چالش بکشند. به سردرگمی یک گردشگر، از این تفاوت­ های فاحش فرهنگی Culture shock می­ گویند.
 
 موضوعات مشابه
عنوان نویسنده پاسخ ها بازدید آخرین ارسال
آموزش سنتور در کرج shadi73
0 14 shadi73
آموزش طراحی وب سایت | پارت اول: استاندارد های طراحی وب سایت sabt 3
0 21 sabt 3
آموزش تشخیص ممبر واقعی تلگرام bahman4425
0 100 bahman4425
ضرورت شرکت در دوره آموزشی دیجیتال مارکتینگ minajafari
0 138 minajafari
آموزش طراحی سایت با وردپرس فارسی zoomtech
1 180 zoomtech

کلمات کلیدی
آموزش ، زبان ، انگلیسی ،


 ساعت :03:34 صبح