خوش آمدید به جامع ترین مرکز علمی،آموزشی،تفریحی, جهت مشاهده و استفاده از تمام بخش های انجمن میبایست حساب کاربری داشته باشید برای ثبت نام اینجا کلیک کنید یا برای ورود اینجا کلیک کنید در صورتی که شما ثبت نام کرده اید.

پارلمان

برای مشاهده لینک باید ثبت نام کنید تاریخچه آموزشگاه زبان پارمان موسسه فرهنگی هنری پارس ارمان معمار با هدف اموزش زبانها ..08-13-2017 07:45 عصر
tazeha
عضو
rating
مشخصات نویسنده ▼
: 07-09-2017
شماره عضویت : 15840
ارسالها : 992
جنسیت : زن
تاریخ تولد : 0-3-1989
اعتبار کاربر : 10
 offline 
برای مشاهده لینک باید ثبت نام کنید
تاریخچه آموزشگاه زبان پارمان
موسسه فرهنگی هنری پارس ارمان معمار با هدف اموزش زبانهای خارجی و فعالیت های فرهنگی و هنری در تاریخ 16/7/1382 با شماره 15851 در اداره ثبت شرکت ها ثبت و فعالیت خود را آغاز نموده است.
از ابتدای فعالیت این موسسه تمرکز خود را بر روی آموزش زبان های خارجی قرارداده است. این موسسه همواره تلاش نموده است تا سطح کیفی فعالیت های اموزشی خود را ارتقا داده و حال یک موسسه آموزش زبان های خارجی حرفه ای با گستره وسیع از آموزش های در این زمینه می باشد.
در تاریخ 2/6/1395 علامت تجاری  (( پارمان )) به شماره ثبت 254341 را برای خود برگزید . هدف ما معرفی برند برای مشاهده لینک باید ثبت نام کنید به عنوان یک برند حرفه ای در فعالیت های اموزش زبانهای خارجی می باشد.
این موسسه با بروز کردن محیط آموزشی خود فضایی آرام و صمیمانه ای را برای یاد گیری زبان فراهم نموده است و در کنار محدود کردن تعداد زبان آموزان در کلاس ها محیط VIP برای یادگیری را فراهم آورده است.
در راستای ارتقا حرفه ای فرایند های آموزشی این موسسه نمایندگی انجصاری متد EPL انگلستان را بعنوان یک متد هدف محور برای آموزش بهینه در کمترین زمان و بدنبال آن صرف هزینه ای بهینه اخذ نموده است. با توجه به تجربه این موسسه و فعالیت خستگی ناپذیر همکاران ما در این موسسه برای ارتقا کیفی در ارائه خدمات آموزشی به زبان اموزان موفق به دریافت گواهینامه های ISO در فعالیت های آموزشی و سیستم مدیریت و جلب رضایت زبان آموزان شده است.
برای مشاهده لینک باید ثبت نام کنید همواره به تلاش خود برای بهبود کیفیت آموزشی ادامه می دهد و با همسویی با تغییرات جهانی حرکتی صعودی برای ارائه خدمات به زبان اموزان را پی می گیرد.
 
 
 موضوعات مشابه
عنوان نویسنده پاسخ ها بازدید آخرین ارسال
پارلمان tazeha
0 93 tazeha
پارلمان tazeha
0 108 tazeha
پارلمان tazeha
0 121 tazeha

کلمات کلیدی
پارلمان ،


 ساعت :03:38 صبح