خوش آمدید به جامع ترین مرکز علمی،آموزشی،تفریحی, جهت مشاهده و استفاده از تمام بخش های انجمن میبایست حساب کاربری داشته باشید برای ثبت نام اینجا کلیک کنید یا برای ورود اینجا کلیک کنید در صورتی که شما ثبت نام کرده اید.

5 اصل کاربردی در طراحی سایت

برای مشاهده لینک باید ثبت نام کنید 5 اصل کاربردی در طراحی سایت : در مقاله امروز اصولی را برای شما عزیزان در نظر گ ..05-15-2017 01:51 صبح
sitecode
عضو
rating
مشخصات نویسنده ▼
: 02-21-2016
شماره عضویت : 14478
ارسالها : 69
جنسیت : زن
تاریخ تولد : 5-4-1988
اعتبار کاربر : 26
 offline 

website-design-0002

5 اصل کاربردی در طراحی سایت : در مقاله امروز اصولی را برای شما عزیزان در نظر گرفته ایم که با مد نظر داشتن آن ها می توانید در بازار رقابتی آنلاین به بهترین نتیجه دست یابید از این رو تا  انتهای این مقاله ما را همراهی کنید .

حفظ سادگی :

زیاده روی در استفاده از المان های گوناگون در یک  برای مشاهده لینک باید ثبت نام کنید  باعث ایجاد سردرگمی در کاربران و بازدید کنندگان  برای مشاهده لینک باید ثبت نام کنید  شما خواهد شد . برای مخاطبین وب سایت ، یافتن آنچه مد نظرشان می باشند در میان حجم بالایی از تصاویر و لینک ها امری دشوار می باشد . از این رو سعی کنید در تمامی مراحل طراحی سایت ، سادگی سایت را مد نظر داشته باشید .

قابل درک بودن نویگیشن وب سایت :

برای عموم کاربران هیچ موضوعی بد تر از عدم یافتن موضوع مورد نظرشان در یک وب سایت نمی باشد . در واقع طراحی صفحات تان می بایست به صورتی باشد کاربران به آسانی بتوانند در قسمت های مختلف  برای مشاهده لینک باید ثبت نام کنید  شما گشت و گذار کنند .

website-design-0003

ثبات در طراحی :

طراحی سایت تان می بایست طوری باشد که مخاطبین با ورود به هر صفحه ی جدید حس ورود به یک وب سایت جدید را نداشته باشند . ثبات در طراحی صفحات وب سایت موجب آسان تر شدن  نویگیشن سایت خواهد شد .

مطابقت وب سایت با تمامی مرورگر ها :

ممکن است تمامی مرورگر ها در سطح دنیا برای رندر نمودن صفحات وب سایت ها به طور یکسان طراحی شده باشند اما در حقیقت به این شکل نمی باشند . بر همین اساس برای جلوگیری از به وجود آمدن هر گونه مشکلی بهتر است از نمایش صحیح وب سایت تان در انواع مرورگر ها اطمینان حاصل نمایید .

برنامه نویسی اختصاصی :

اگر می خواهید وب سایتی کارآمد و موفق داشته باشید بهتر است  برای مشاهده لینک باید ثبت نام کنید  تان را به صورت اختصاصی انجام دهید . کد های شما چه php باشند ، چه html اگر به صورت اختصاصی نوشته نشده باشند در هنگام خطا دچار سردرگمی خواهید شد . اگر کد نویسی وب سایت تان به صورت اختصاصی انجام شده باشد قادر خواهید بود کنترل عملکرد وب سایت تان را به طور کامل در اختیار بگیرید .

 

موضوعات مشابه
عنوان نویسنده پاسخ ها بازدید آخرین ارسال
باتری یو پی اس چه کاربردی دارد؟ finetfinetco
0 262 finetfinetco
پرتال چیست و چه کاربردی دارد arash.mousavi
0 345 arash.mousavi
شش نکته موثر در طراحی سایت کاربردی sitecode
0 242 sitecode
فهرست تعدادی از نرم افزارهای کاربردی fars
2 1178 emadi taj
نرم افزار کم حجم و واقعا کاربردی برای کاربران ویندوز xp amin9974
2 1703 amin9974

کلمات کلیدی
اصل ، کاربردی ، در ، طراحی ، سایت ،

« قوانین مهم در طراحی اپلیکیشن | چرا هاست رایگان برای سایت شما مناسب نیست »

 ساعت :10:01 عصر