خوش آمدید به جامع ترین مرکز علمی،آموزشی،تفریحی, جهت مشاهده و استفاده از تمام بخش های انجمن میبایست حساب کاربری داشته باشید برای ثبت نام اینجا کلیک کنید یا برای ورود اینجا کلیک کنید در صورتی که شما ثبت نام کرده اید.





بک لینک رایگان در طراحی وب سایت بخش دوم

در این نوشتار همانگونه که قول داده بودیم به ادامه مقاله پیشین با عنوان quot; برای مشاهده لینک باید ثبت نام کنید quot; ..



05-12-2017 08:22 عصر

در این نوشتار همانگونه که قول داده بودیم به ادامه مقاله پیشین با عنوان " برای مشاهده لینک باید ثبت نام کنید " خواهیم پرداخت. اشاره کردیم که برای به دست آوردن بک لینک های فراگیر نیاز است یک راه برای خود تعریف کرده و یک سری مؤلفه و شاخص را مد نظر قرار دهید. یکی از این موارد مؤثر در سئو و برای مشاهده لینک باید ثبت نام کنید را در مقاله یاد شده توضیح دادیم و حال به دو مورد دیگر از این موارد که می تواند در برای مشاهده لینک باید ثبت نام کنید شما و برای مشاهده لینک باید ثبت نام کنید شما بسیار کمک کند را مرور می کنیم. توجه داشته باشید که این راهکارها و نکات به صورت کلی بیان می شود و هر فردی می تواند هر نحوی که مقتضی بود از این روش ها در برای مشاهده لینک باید ثبت نام کنید و برای مشاهده لینک باید ثبت نام کنید خود استفاده کند.

Link-Velocity-sitesazan

نیاز به یک صفحه کامل و گسترده برای کسب بک لینک


سعی کنید بعد از انتخاب فروم ها و سایت هایی که قصد ثبت لینک خود در آنها را دارید یک فایل ترجیحاً اکسل از آنها تهیه کرده و آنها را بر حسب رتبه الکسا و یا اهمیتی که دارند رتبه بندی کنید تا به یک مجموعه خوب از منابع برای ثبت بک لینک های برای مشاهده لینک باید ثبت نام کنید خود دست پیدا کنید. در مورد صفحات گسترده باید اشاره کنیم که می توانید از موارد مختلف دیگری نیز که می توانند به شما کنند بهره بگیرید. مواردی نظیر Followerwonk و Majestic و Open Site Explorer کم خوبی به شما می کنند و بر حسب علاقه یا اهمیتی که نزد شما دارند می توانند در برای مشاهده لینک باید ثبت نام کنید و آنالیز شما مورد استفاده قرار بگیرند.

link-to-me

تداوم بک لینک فراگیر در طراحی وب سایت با یادگیری و تکرار


زمانی که لیست بالا را برای خود آماده کردید حال نوبت به اقدام عملی و ثبت لینک می رسد. شروع کنید به ثبت نام در فروم های گردآوری شده و لینک های سایت خود را در آنها ثبت کنید. بازخورد ثبت لینک را به صورت روزانه در الکسا و سایر آنالیزورها مورد بررسی قرار دهید. یک روال همیشگی و تعداد خاصی بک لینک در روز می تواند تأثیر بسیار خوبی را در بلند مدت بر روی رنک سایت شما داشته باشد. چند وقت یکبار تلاش کنید تمامی انجمن هایی که در آنها لینک ثبت کرده اید را مورد بازبینی قرار دهید و اطمینان حاصل کنید که مشکلی برای لینک های شما به وجود نیامده است. نتایجی که از بررسی های شما حاصل می شود می تواند موارد بیشتری را به شما بیامورد. در واقع سئو سایت یک تجربه است و فقط با افزایش تجربه شما می توانید تبدیل به یک کارشناس برای مشاهده لینک باید ثبت نام کنید شوید.
 




موضوعات مشابه
عنوان نویسنده پاسخ ها بازدید آخرین ارسال
بک لینک رایگان در طراحی سایت arash.mousavi
0 303 arash.mousavi
1000 بک لینک رایگان و افزایش ورودی گوگل سایت و وبلاگ M.r.A2k
3 3669 mgrivani

کلمات کلیدی
بک ، لینک ، رایگان ، در ، طراحی ، وب ، سایت ، بخش ، دوم ،


 







ساعت :07:13 عصر