خوش آمدید به جامع ترین مرکز علمی،آموزشی،تفریحی, جهت مشاهده و استفاده از تمام بخش های انجمن میبایست حساب کاربری داشته باشید برای ثبت نام اینجا کلیک کنید یا برای ورود اینجا کلیک کنید در صورتی که شما ثبت نام کرده اید.

طراحی سایت مدارس در تهران

برای مشاهده لینک باید ثبت نام کنید طراحی سایت مدارس در تهران: ما در نسلی به دنیا آمده ایم که بیشترین پیشرفت ها ..05-06-2017 02:23 عصر
sahar_tym
عضو
دیگر ارسالهای کاربر :sahar_tym
طراحی سایت مدارس در تهران ...
مشخصات نویسنده ▼
: 05-06-2017
شماره عضویت : 15688
ارسالها : 1
جنسیت : زن
تاریخ تولد : 1-1-1991
اعتبار کاربر : 11
 offline 

  


طراحی سایت مدارس در تهران: ما در نسلی به دنیا آمده ایم که بیشترین پیشرفت ها در زمینه تکنولوژی و اینترنت در همین نسل حاصل شده اند. گسترش بدون وصف فضای اینترنت و برای مشاهده لینک باید ثبت نام کنید های بی شمار در تمامی زمینه ها در این پیشرفت نقش مهمی ایفا کردند. به گونه ای که شاهد هستیم بسیاری از کارهای مردم از طریق همین سایت ها در اینترنت به راحتی انجام می گیرد و انجام بسیاری از کارهای نسبتاً دشوار را به دست فراموشی سپرده اند. در این میان قصد داریم به بررسی نقش برای مشاهده لینک باید ثبت نام کنید برای مدارس در این پیشرفت بپردازیم و از مزیت های آن تا حدودی پرده برداریم. همچنین ضرورت برای مشاهده لینک باید ثبت نام کنید در تهران را بیان کنیم تا فرهنگ بسیاری از اموری که در مدارس انجام می گرفت تغییر کرده و حالتی مکانیزه به خود بگیرد. در واقع طراحی سایت مدارس در تهران می تواند تا حدود زیادی به کاهش ترافیک تهران کمک نماید. در این خصوص کمی بیشتر صحبت خواهیم کرد. با ما همراه باشید.


 


امکانات طراحی سایت مدارس در تهران


 


اکنون به بیان برخی از امکاناتی که در طراحی سایت مدارس در تهران می پردازیم. این که تهران را به عنوان حالتی خاص در نظر می گیریم به این دلیل است که حس کردیم ضرورت طراحی سایت مدارس در تهران بسیار بیشتر از سایر شهر هاست. با این حال کتمان نمی کنیم که تمامی شهر های بزرگ و پر جمعیت همچون شیراز، اصفهان، کرج، مشهد و… نیز از این قاعده مستثنی نبوده و نیاز اساسی به طراحی سایت برای مدارس خود دارند. خب؛ بر میگردیم به شرح بعضی از ویژگی ها و امکانات طراحی سایت مدارس:


 


امکان درج نمرات و وضعیت دانش آموز در طراحی سایت مدارس در تهران


 


یکی از امکانات مهمی که می تواند طراحی سایت مدارس در تهران داشته باشد این است که والدین دانش آموز بدون مراجعه به مدرسه و از طریق اینترنت از وضعیت فرزند خود باخبر شده و نمرات احتمالی امتحانات او را ملاحظه نمایند. با راه اندازی این امکان والدین مجبور نخواهند بود برای اطلاع از وضعیت دانش آموز از کارهای دیگرشان گذشته و به مدرسه مراجعه نمایند.


 


امکان ثبت نام دانش آموزان و اولیا به صورت جداگانه


 


در طراحی سایت مدارس در تهران می توان این امکان را فراهم نمود تا دانش آموزان و اولیا به صورت جداگانه در سایت عضو شده و دسترسی های متفاوتی به بخش ها داشته باشند. مثلاً دانش آموزان و اولیا هر دو امکان مشاهده نمرات دانش آموز را  داشته باشد ولی برخی از اطلاع رسانی ها یا فرم های دریافت رضایت نامه برای برخی امور صرفاً برای اولیا قابل دسترس باشد.


 


امکان برگزاری آزمون های آنلاین


 


در بسیاری از مدارس شاهد برگزاری آزمون های دوره ای هستیم که به منظور سنجش دانشِ دانش آموزان خود صورت می پذیرد. این آزمون ها می توانند از طریق اینترنت انجام شود و دانش آموزان از طریق ورود به بخش کاربری خود نسبت به پاسخ به آزمون ها اقدام نمایند. این آزمون ها اگر تستی باشند امکان مشاهده نتیجه به صورت آنی نیز وجود خواهد داشت. همچنین این آزمون ها می توانند محدودیت زمانی داشته باشند و همان گونه که امتحانات حضوری برگزار می شود سر یک زمان مشخصی آزمون شروع شده و بعد از گذشت زمان مورد نظر آزمون به پایان رسد و امکان پاسخ به سوالات امتحان از دانش آموز گرفته شود.


 


امکان ارتباط اولیا با معلمین و مسئولین مدرسه


 


در این قسمت اولیا می توانند با معلمین و مسئولین مدرسه در ارتباط بوده و با هم به گفتگو بپردازند. همچنین معلمین یا مسئولین می توانند نکاتی را به صورت خصوصی از این طریق با والدین دانش آموز در میان بگذارند.


 


راه اندازی بخش اخبار و اطلاع رسانی ها


 


در این بخش می شود تمامی اخبار مربوط به مدرسه، اطلاع رسانی از تاریخ ثبت نام، تاریخ امتحانات، جشن ها و مراسم و… قرار گیرد. همچنین اگر یکی از معلمین مرخصی گرفته باشد و نتواند در کلاس شرکت نماید از این طریق به اطلاع دانش آموزان و اولیای آن ها می رساند.


 


امکان ثبت نام اینترنتی


 


در طراحی سایت مدارس در تهران یکی از کاربردی ترین امکانات قابل ارائه، امکان ثبت نام آنلاین خواهد بود. کافیست فرمی برای این منظور تدارک دیده شود تا اولیا آن را پر کرده و به ثبت نام فرزند خود در مدرسه اقدام نمایند. همچنین برای ارسال مدارک می توان بخشی را در نظر گرفت که تصاویر اسکن شده از مدارک را از آن طریق در سایت آپلود کنند.


 


امکان پرداخت شهریه و یا کمک به مدرسه به صورت آنلاین


 


در طراحی سایت مدارس در تهران به منظور سهولت کار اولیا و همچنین مسئولین مدارس باید امکان پرداخت وجه به صورت اینترنتی فراهم باشد تا مدارس غیرانتفاعی از این طریق شهریه های خود را دریافت نمایند و مدارس دولتی نیز از این طریق امکان کمک به مدرسه را به میزان دلخواه اولیا برای ایشان به ارمغان بیاورند.


 


راه اندازی بخش گالری تصاویر


 


در این بخش می تواند تصاویر مختلفی از مدرسه ، کلاس ها، جشن ها، همایش ها و… قرار گیرد تا اولیا و دانش آموزان بتوانند از آن ها بهره ببرند.


 


امکان قرار دادن سوابق درخشان و افتخارات مدارس


 


یکی از بخش های مهم در طراحی سایت مدارس در تهران می تواند ایجاد بخشی برای شرح افتخارات مدرسه و رزومه کادر مدرسه باشد تا از این طریق اولیا و سایر بازدید کنندگان را در جریان این افتخارات و سوابق قرار دهند. با این کار تبلیغاتی برای مدرسه انجام می شود و برخی بازدیدکنندگان را به ثبت نام دانش آموزان خود در این مدارس ترغیب می نماید.


 


مزایای دیگر طراحی سایت مدارس در تهران


 


بسیاری از مزایای طراحی سایت مدارس در تهران در امکانات یاد شده کاملاً مشهود بود و به بیان دوباره آن ها نمی پردازیم. برخی دیگر از این مزایا را می توان در تاثیر طراحی سایت در سهولت کار اولیا و مسئولین مدارس و همچنین معلمین به چشم دید. دیگر مزیتی که طراحی سایت مدارس در تهران خواهد داشت این است که علاوه بر صرفه جویی در وقت و هزینه اولیا برای مراجعه حضوری به مدارس، به کاهش چشم گیر ترافیک و رفت و آمد ها به خصوص در ایام ثبت نام و یا دریافت کارنامه اشاره کرد. با مکانیزه شدن زمینه های مختلف شغلی شاهد کاهش هر چه بیشتر این ترافیک و در نهایت کاهش آلودگی هوای تهران خواهیم بود. ضمن اینکه در مصرف انرژی و سوخت نیز صرفه جویی خواهد شد. از این ها که بگذریم طراحی سایت مدارس در تهران یک جنبه ویژه برای مدارس دارند که آن هم تبلیغات است. مدارس می توانند با بیان اهداف و همچنین افتخارات و سوابق خود به تبلیغ مدرسه خود بپردازند. دیگر مزیت این است که دانش آموزان مدرسه با درگیر شدن و کار با سایت طراحی شده به منظور انجام امور خود تا حدود زیادی با استفاده از کامپیوتر و اینترنت آشنا خواهند شد. طراحی سایت مدارس دارای مزیت های بی شمار دیگری است که شما می توانید بعد از طراحی سایت برای مدرسه خود آن ها را به چشم ببینید.ویرایش توسط :sahar_tym
در تاریخ :05-06-2017 02:25 عصر


موضوعات مشابه
عنوان نویسنده پاسخ ها بازدید آخرین ارسال
طراحی سایت مدارس limotorsh
0 262 limotorsh

کلمات کلیدی
طراحی ، سایت ، مدارس ، در ، تهران ،


 فروش ویژه دانگل بلوتوث AUX خودرودانگل بلوتوث AUX خودرو، جایگزین مناسب هندزفری در داخل اتومبیل. پخش موزيک انواع گوشی و تبلت از دستگاه پخش اتومبیل. قابلیت مکالمه صوتی در اتومبیل بدون در دست گرفتن موبایل.
همواره به دنبال این هستید تا آهنگ های موجود در داخل موبایل و یا تبلت خود را با بلندگوی داخل اتومبیل پخش نموده و از جدید ترین آهنگ های خود در داخل اتومبیل لذت ببرید. دانگل بلوتوث AUX خودرو محصولی است که این رویا را بدون نیاز به هیچ سیمی و از طریق Bluetooth بر آورده می کند و تنها با اتصال آن به پورت AUX پخش اتومبیل به راحتی قادر خواهید بود که آهنگ های خود را داخل اتومبیل پخش نمایید. صبر کنید این تنها کارایی این وسیله کوچک و کاربردی نیست! شما می توانید از این وسیله به عنوان هندزفری استفاده نموده و تماس های خود را داخل اتومبیل بدون نیاز به گوشی خود به آسانی پاسخ دهید. این وسیله حتی به تمامی پخش کننده های دیگر نیز که پورت AUX دارند وصل شده و گوشی موبایل و یا تبلت شما را به آن اتصال می دهد.

روش خرید: برای خرید پس از کلیک روی دکمه زیر و تکمیل فرم سفارش، ابتدا محصول مورد نظر را درب منزل یا محل کار تحویل بگیرید، سپس وجه کالا و هزینه ارسال را به مامور پست بپردازید. جهت مشاهده فرم خرید، روی دکمه زیر کلیک کنید.

قیمت: 24000 تومانساعت :12:02 صبح