خوش آمدید به جامع ترین مرکز علمی،آموزشی،تفریحی, جهت مشاهده و استفاده از تمام بخش های انجمن میبایست حساب کاربری داشته باشید برای ثبت نام اینجا کلیک کنید یا برای ورود اینجا کلیک کنید در صورتی که شما ثبت نام کرده اید.

راه حل رفع مشکلات گیت ضد سرقت فروشگاهی RF

برای مشاهده لینک باید ثبت نام کنید برای مشاهده لینک باید ثبت نام کنید : در مقاله ی قبلی درباره ی مشکلات برای مشاهد ..04-27-2017 06:36 عصر

برای مشاهده لینک باید ثبت نام کنید برای مشاهده لینک باید ثبت نام کنید  : در مقاله ی قبلی درباره ی مشکلات  برای مشاهده لینک باید ثبت نام کنید  RF  صحبت کردیم و به طوری نسبتا واضح دلایل ایجاد آن مشکلات را برای شما عزیزان توضیح دادیم. اما طبیعتا هر مشکلی که در گیت ضد سرقت فروشگاهی مختلف به وجود می آید سازنگان آنها به دنبال راه رفع آن مشکلات هستند.

 

--256136

 

راه حل یافته شده چیست؟!

 

کمپانی سازنده ی این نوع از گیت ضد سرقت فروشگاهی RF برای جلوگیری و رفع مشکل به وجود آمده راه حلی را برای آن تعبیه کردند که آن هم تولید گیت فروشگاهی با خاصیت مولتی فرکانس است. شیوه ی کاری این نوع از سیستم  برای مشاهده لینک باید ثبت نام کنید  به این صورت است که در محدوده ای با گیت هایی در فرکانس جاروبی متفاوت از 8 تا 3 مگاهرتزی فعالیت خود را به راحتی انجام می دهد.

 

 

گیت ضد سرقت فروشگاهی مولتی فرکانس به چه صورت کار می کند؟

 

این نوع از گیت ضد سرقت فروشگاهی به صورتی کار می کند که اگر یک گیت RF  با فرکانس 8 مگاهرتزی وجود داشته باشد و در مجاورت آن گیت فروشگاهی دیگری با همین مشخصات نصب شود سیستم خود گیت به صورت خودکار فرکانس جاروبی خود را تغییر می دهد و از به وجود آمدن تداخلات جلوگیری می کند. اما مسئله ی دیگری که وجود دارد به دلیل تغییر جاروب باید تمامی تگ های آن فروشگاه تغییر کند زیرا تگ ها خاصیت تغییر پذیری ندارند. بهتر است که در فروشگاه خود تگ هایی با فرکانس های مختلف داشته باشید تا در صورت بروز چنین اتفاقی به مشکل بر نخورید.

موضوعات مشابه
عنوان نویسنده پاسخ ها بازدید آخرین ارسال
آیا گیت فروشگاهی مشکلاتی را به همراه دارد sh.sadeghi
0 253 sh.sadeghi

کلمات کلیدی
راه ، حل ، رفع ، مشکلات ، گیت ، ضد ، سرقت ، فروشگاهی ،


 ساعت :03:35 عصر