خوش آمدید به جامع ترین مرکز علمی،آموزشی،تفریحی, جهت مشاهده و استفاده از تمام بخش های انجمن میبایست حساب کاربری داشته باشید برای ثبت نام اینجا کلیک کنید یا برای ورود اینجا کلیک کنید در صورتی که شما ثبت نام کرده اید.

آیا گیت فروشگاهی مشکلاتی را به همراه دارد

برای مشاهده لینک باید ثبت نام کنید برای مشاهده لینک باید ثبت نام کنید : امروز می خواهیم درباره مشکلات ا ..04-23-2017 09:42 عصر

 

 

--RF-548--RF-548

 

برای مشاهده لینک باید ثبت نام کنید برای مشاهده لینک باید ثبت نام کنید : امروز می خواهیم درباره مشکلات احتمالی گیت فروشگاهی صحبت کنیم. در این دنیا هیچ چیزی بی عیب نیست و به اصطلاح هیچ چیز خوب مطلق نیست. میخواهیم مشکل یکی از انواع  برای مشاهده لینک باید ثبت نام کنید  را بررسی کنیم و بیابیم که برای رفع آن مشکل چه راه کار هایی را پیش رو داریم. اگر مایل به اطلاع در مورد این مسئله هستید , پس با ما همراه باشید.

 

 

مروری بر نوع مشکل گیت فروشگاهی RF

 

برای مشاهده لینک باید ثبت نام کنید  RF یک مشکل عمده دارد که به پلن های مختلفی ارتباط دارد. آن پلن ها فاصله ی بین دو گیت , حساسیت  های گیرنده و فرستنده و دیگر موارد است که بر پایه ی آن مشکل مورد نظر به وجود می آید. به طور مثال در صورت نزدیک بودن دو  برای مشاهده لینک باید ثبت نام کنید  با مشخصات یکسان باعث از کار افتادگی هر یک از گیت های نصب شده یا مشکل در نصب گیت فروشگاهی جدید می شود. این مورد در برابر دو گیت فروشگاهی در فروشگاه های متفاوت اما مجاور هم به وجود می آید.

 

 

برای رفع این مشکل راه حلی وجود دارد؟!

 

برای چنین مشکل به وجود آمده راه حلی را پیش بینی کرده اند. راه حل پیش بینی شده توسط کمپانی های تولید کننده یافته شده. این راه حل تولید گیت فروشگاهی RFF با خصوصیات مولتی فرکانس است. اگر می خواهید شیوه ی کاری این  نوع از گیت ها را بدانید می بایست در مقاله بعدی آن را مطالعه کنید.

موضوعات مشابه
عنوان نویسنده پاسخ ها بازدید آخرین ارسال
استفاده از گیت فروشگاهیی در فروشگاه ها به چه صورت است؟ shadi73
0 13 shadi73
طراحی سایت فروشگاهی در سایت کاپ hostcode
0 127 hostcode
راه حل رفع مشکلات گیت ضد سرقت فروشگاهی RF sh.sadeghi
0 401 sh.sadeghi
گیت ضد سرقت فروشگاهی سه آنتن چیست sh.sadeghi
0 229 sh.sadeghi
توضیحاتی مختصر درباره ی گیت فروشگاهی دو آنتن sh.sadeghi
0 281 sh.sadeghi

کلمات کلیدی
آیا ، گیت ، فروشگاهی ، مشکلاتی ، را ، به ، همراه ، دارد ،


 ساعت :07:16 عصر