خوش آمدید به جامع ترین مرکز علمی،آموزشی،تفریحی, جهت مشاهده و استفاده از تمام بخش های انجمن میبایست حساب کاربری داشته باشید برای ثبت نام اینجا کلیک کنید یا برای ورود اینجا کلیک کنید در صورتی که شما ثبت نام کرده اید.

پنل پیامک خود را به خدماتی تغییر دهید

همانطور که مطلع هستید، اواخر سال گذشته بود که در خبرها آمد سامانه های ارائه دهنده خدمات پیام کوتاه تا اطلاع ثانوی امکان ..01-04-2017 06:05 عصر


همانطور که مطلع هستید، اواخر سال گذشته بود که در خبرها آمد سامانه های ارائه دهنده خدمات پیام کوتاه تا اطلاع ثانوی امکان ارائه خطوط خدماتی به مشتریان را نخواهند داشت. اکنون پس از گذشت بیش از ۶۶ ماه از این موضوع، با رسیدن ماه مهر، کاربران سامانه های پیامک می توانند خطوط خدماتی دریافت کنند یا خطوط تبلیغاتی خود را به خطوط خدماتی تغییر کاربری دهند.به این ترتیب، کاربران عزیز ملی پیامک نیز می توانند خطوط تبلیغاتی خود را به خطوط خدماتی تبدیل نمایند و از امکانات آن بهرمند شوند. همچنین، کاربران جدید نیز می توانند برای دریافت خطوط خدماتی در ملی پیامک ثبت نام کنند. پیش از آنکه شرایط ثبت نام خطوط خدمات پیامکی را برایتان بیان کنیم، برای آن دسته از افرادی که با این نوع خطوط آشنایی ندارند توضیحاتی را ارائه کنیم.خطوط خدماتی ارسال پیام کوتاهخطوط خدماتی، کارکردی شبیه به همان خطوط تبلیغاتی دارند با این تفاوت که شما باید از آنها تنها به عنوان خط اطلاع رسانی های خاص و مهم استفاده نمایید. توجه داشته باشید که متن پیامک های ارسالی شما از خطوط خدماتی نباید جنبه تبلیغاتی داشته باشند، در غیر این صورت شما جریمه خواهید شد.همچنین، برای ارسال از خطوط خدماتی نمی توانید از بانک های شماره منطقه ای و کد پستی استفاده کنید و تنها باید برای بانک اختصاصی خوتان ارسال انجام دهید. در صورتی که حتی به یک شماره غیر از بانک شماره مشترکین خودتان پیامک ارسال کنید، این پیامک تبلیغاتی محسوب شده و شامل جریمه می گردد (که با مسدود شدن خط خدماتی تان همراه خواهد بود). نمونه ی خوب استفاده از خطوط خدماتی، اس ام اس های ارسالی بانک ها هستند.توجهبانک شماره موبایل خطوط خدماتی قابلیت به روز رسانی دارد، به این معنی که با دریافت خط خدماتی، شما می توانید در هر ماه شماره های جدیدی را به بانک شماره خود اضافه نمایید.برای تبدیل خط تبلیغاتی خود به خط پیامکی خدماتی باید تعهدنامه ای را امضا کنید و آن را به دست کارشناسان ملی پیامک برسانید. پس از ارسال تعهدنامه توسط کارشناسان ما به اپراتور، معمولاً پس از یک هفته الی یک ماه خط پیامکی تبلیغاتی شما به خط خدماتی تبدیل خواهد شد و شما قادر خواهید بود برای همه اشخاص پیامک ارسال کنید.مسدود شدن یا جریمه شدن خط خدماتیخط خدماتی شما به یکی از دلایل زیر از دسترس خارج شده و مسدود می شود:
 • در صورتی که پیامک ارسالی با پیامک های نمونه ارائه شده، مغایر باشد.


 • در صورتی که به شماره هایی غیر از شماره های اعلام شده ارسال صورت گیرد.


 • مشترک از دریافت هرگونه پیامک شکایت نماید و چنانچه تمهیداتی در خصوص انصراف مشترک از دریافت پیامک دیده نشده باشد.


 • کاربر به تعهدات خود در زمینه شماره های خدماتی عمل نکند.در صورتی که یکی از موارد بالا رخ دهد، خط خدماتی شما از دسترس خارج خواهد شد.توجهبا توجه به اینکه روال جدید درخواست شماره خدماتی تاکنون انجام نشده است، لذا ملی پیامک در قبال نحوۀ بررسی درخواست ها یا زمان اعلام نتیجه بررسی اطلاعاتی ندارد. با اینحال، در مورد شماره هایی که درخواست آنها مورد موافقت همراه اول قرار گرفته باشد، به محض اعلام به ملی پیامک به شما اطلاع داده خواهد شد، بنابراین خواهشمند است از پیگیری وضعیت روند خدماتی شدن خطوط تبلیغاتی خود اکیداً خودداری نمایید.فرم درخواست خطوط خدماتیجهت ارسال درخواست خود از بخش  برای مشاهده لینک باید ثبت نام کنید  موجود در پنل ملی پیامک اقدام به ارسال درخواست کنید. لطفاً از ارسال درخواست  از طریق تیکت، جداً خودداری نمایید. همچنین، پیش از ارسال درخواست و تایید مدارک ار ارسال اصل مدارک خود خودداری نمایید.توجه داشته باشید، تنها خطوط حقوقی خدماتی خواهند شد.خدماتی کردن خطوط حقوقیدر صورتی که شرکت حقوقی هستید و تمایل دارید خط خود را خدماتی کنید، نیاز است در ابتدا خط خود را حقوقی کنید. برای انجام این کار از طریق واحد حقوقی پیگیری نمایید. همچنین، ارائه مدارک زیر جهت خدماتی کردن خط ضروری می باشد:
 • نام شرکت


 • شناسه ملی


 • کد اقتصادی


 • آدرس شرکت


 • کد پستی شرکت


 • تلفن شرکت


 • نام مدیرعامل


 • کد ملی مدیرعامل


 • شماره همراه مدیرعامل (همراه اول)


 • آپلود آگهی تاسیس و یا روزنامه رسمی


 • تعهد نامه ارسال شده در سربرگ به همراه مهر و امضا صاحبان امضا که در آن قید شده باشد.


 • فرم درخواست خدماتی کردن خط که به پیوست ارسال می گردد، تکمیل شود.پس از تکمیل مدارک از طریق همین تیکت پیگیری فرمایید.فرم درخواست خطوط خدماتیدر صورتی که تمایل دارید   برای مشاهده لینک باید ثبت نام کنید خط تبلیغاتی خود را به خط خدماتی تبدیل کنید. فرم مربوط به شماره خود را از طریق لینک های زیر دانلود کنید و پس از تکمیل به همراه مدارک لازم برای ما ارسال نمایید.
 1. برای مشاهده لینک باید ثبت نام کنید


 2. برای مشاهده لینک باید ثبت نام کنید


 3. برای مشاهده لینک باید ثبت نام کنید


 4. دانلود فرم درخواست خدماتی خط  ۳۰۰۰ –  درحال حاضر این خطوط خدماتی نخواهند شد.


 5. برای مشاهده لینک باید ثبت نام کنید


 6. برای مشاهده لینک باید ثبت نام کنید


 7. برای مشاهده لینک باید ثبت نام کنید


 8. برای مشاهده لینک باید ثبت نام کنید


امضاء :anahitaparsaکلمات کلیدی
پنل ، پیامک ، خود ، را ، به ، خدماتی ، تغییر ، دهید ،


 فروش ویژه دانگل بلوتوث AUX خودرودانگل بلوتوث AUX خودرو، جایگزین مناسب هندزفری در داخل اتومبیل. پخش موزيک انواع گوشی و تبلت از دستگاه پخش اتومبیل. قابلیت مکالمه صوتی در اتومبیل بدون در دست گرفتن موبایل.
همواره به دنبال این هستید تا آهنگ های موجود در داخل موبایل و یا تبلت خود را با بلندگوی داخل اتومبیل پخش نموده و از جدید ترین آهنگ های خود در داخل اتومبیل لذت ببرید. دانگل بلوتوث AUX خودرو محصولی است که این رویا را بدون نیاز به هیچ سیمی و از طریق Bluetooth بر آورده می کند و تنها با اتصال آن به پورت AUX پخش اتومبیل به راحتی قادر خواهید بود که آهنگ های خود را داخل اتومبیل پخش نمایید. صبر کنید این تنها کارایی این وسیله کوچک و کاربردی نیست! شما می توانید از این وسیله به عنوان هندزفری استفاده نموده و تماس های خود را داخل اتومبیل بدون نیاز به گوشی خود به آسانی پاسخ دهید. این وسیله حتی به تمامی پخش کننده های دیگر نیز که پورت AUX دارند وصل شده و گوشی موبایل و یا تبلت شما را به آن اتصال می دهد.

روش خرید: برای خرید پس از کلیک روی دکمه زیر و تکمیل فرم سفارش، ابتدا محصول مورد نظر را درب منزل یا محل کار تحویل بگیرید، سپس وجه کالا و هزینه ارسال را به مامور پست بپردازید. جهت مشاهده فرم خرید، روی دکمه زیر کلیک کنید.

قیمت: 24000 تومانساعت :11:46 عصر