خوش آمدید به جامع ترین مرکز علمی،آموزشی،تفریحی, جهت مشاهده و استفاده از تمام بخش های انجمن میبایست حساب کاربری داشته باشید برای ثبت نام اینجا کلیک کنید یا برای ورود اینجا کلیک کنید در صورتی که شما ثبت نام کرده اید.

جراحی زیبایی شکم بعد از زایمان بانوان

خانم ها بعد از بارداری و زایمان دچار بدفرمی شکم و پهلوها خواهند شد و به دلیل عدم رضایت از بزرگی و افتادگی شکم اق ..10-24-2016 07:17 عصر


خانم ها بعد از بارداری و زایمان دچار بدفرمی شکم و پهلوها خواهند شد و به دلیل عدم رضایت از بزرگی و افتادگی شکم اقدام به برای مشاهده لینک باید ثبت نام کنید می کنند .افراد بر اساس چاقی و شکل شکم به چند دسته تقسیم می شوند .zibayishekam
زایمان خانم ها و به همراه آن کاهش شدید وزن و شلی و افتادگی شکم که در ناحیه شکم و پهلوها رخ می دهد افراد با انجام برای مشاهده لینک باید ثبت نام کنید می توانند تناسب اندام خود را بدست آورند و از اندام زیبای خود لذت ببرند .


حداکثر کاهش وزن در جراحی زیبایی شکم چقدر می باشد ؟


مهمترین نکته در برای مشاهده لینک باید ثبت نام کنید این ست که باید بدانید این جراحی برای کاهش وزن نیست و بیشترین وزنی که بیمار در اثر این جراحی از دست می دهد سه تا چهار کیلو می باشد .

 


آیا می توان عمل جراحی زیبایی شکم ر با سزارین انجام داد؟


به هیچ عنوان نباید این دو عمل را با هم انجام داد . دلایلی وجود ارد که در ادامه به اون ها اشاره خواهیم کرد :
1-    در اثر حاملگی تغییراتی در رحم اتفاق می افتد و بزرگ می شوند و باید مدتی طول بکشد تا این اندام به حالت اولیه خود بازگردند .به همین خاطر باید تا بازگشت به حالت اولیه عمل برای مشاهده لینک باید ثبت نام کنید را به تعویق انداخت.
2-    با جراحی سزارین حفره شکم و لگن باز است و جراحی نیمهخ الوده به میکروب می باشد پس هرگز ریسک نکنید و برای مشاهده لینک باید ثبت نام کنید انجام ندهید .
3-    جراحی سزارین جدا از برای مشاهده لینک باید ثبت نام کنید انجام می شود .پس بهتر است شکم خود را دست یک جراح پلاستیک و زیبایی بسپارید که تجربه کافی داشته باشد نه متخصص زنان!

کلمات کلیدی
جراحی ، زیبایی ، شکم ، بعد ، از ، زایمان ، بانوان ،


 ساعت :02:41 صبح