خوش آمدید به جامع ترین مرکز علمی،آموزشی،تفریحی, جهت مشاهده و استفاده از تمام بخش های انجمن میبایست حساب کاربری داشته باشید برای ثبت نام اینجا کلیک کنید یا برای ورود اینجا کلیک کنید در صورتی که شما ثبت نام کرده اید.

کوچک کردن و تغییر فرم بینی در فتوشاپ

ما برای این آموزش از فتوشاپ نسخهzwnj;ی CS6 استفاده میzwnj;کنیم. amp;lt;img class="size-full wp-image-66819" ..03-06-2013 11:00 عصر
ccct82
مدیریت بخش گرافیک،عمومی کامپیوتر و اینترنت
rating
مشخصات نویسنده ▼
: 11-27-2012
شماره عضویت : 228
ارسالها : 1333
جنسیت : مرد
اعتبار کاربر : 72314
 offline 


ما برای این آموزش از فتوشاپ نسخه‌ی CS6 استفاده می‌کنیم.Photoshop_Nose-1


ابتدا تصویر را در فتوشاپ باز می‌کنیم.
 


 


Photoshop_Nose-2


با ابزار انتخاب Lasso دور بینی را انتخاب می‌کنیم. می‌خواهیم کمی از پوست دور بینی هم انتخاب شود تا بتوان با آن روی بینی قدیمی را پوشاند تا بعد از اتمام کار از زیر بینی جدیدی که برای این خانم درست می‌کنیم بیرون نزند! چون بینی جدید کوچک تر از بینی فعلی است.
 


 


Photoshop_Nose-3


Feather دور محدوده‌ی انتخاب را محو می‌کند. اگر این کار را انجام ندهیم دور بینی جدید تیز خواهد بود. انگار یک بینی از تصویری دیگر کنده‌ایم و روی این یکی چسبانده ایم!
برای مشاهده لینک باید ثبت نام کنید


میزان Feather را باید متناسب با اندازه‌ی تصویرتان انتخاب کنید. تصویری که من اینجا دارم کوچک است بنابراین عدد ۷‌ را برایش انتخاب کرده ام. برای تصاویر سایز متوسط عموما بین ۲۰ تا ۳۰ را باید انتخاب کنید. البته بهتر است چند عدد را انتخاب کنید و ببینید کدام بهتر است.
 


 


برای مشاهده لینک باید ثبت نام کنید


روی محدوده‌ی انتخاب راست کلیک می‌:کنیم و گزینه‌ی Layer Via Copy را انتخاب می‌کنیم. با انتخاب این گزینه، محدوده‌ی انتخابی در لایه‌ی جدیدی کپی می‌شود.
 


 


Photoshop_Nose-6


لایه‌ی پایینی را با کلیک بر روی علامت چشم از حالت نمایش در می آوریم. از محدوده‌ی کنار بینی آن جایی که تغییر رنگ ناگهانی دارد مثل چروک‌ها و محدوده‌ی چشم با تغییر اندازه کار ما را خراب می‌کنند پس بهتر است همین الآن آن‌ها را با پاک کن پاک کنیم.
  


 


Photoshop_Nose-7


در ابزار پاک کن باید میزان Hardness برابر ۰ باشد تا لبه‌ی تیز در کنار بینی ایجاد نشود.
  


 


Photoshop_Nose-8


بدین صورت چروک‌های کنار بینی را پاک می‌کنیم.
  


 


Photoshop_Nose-9


حال باید با گزینه‌ی Transform (تغییر ابعاد) در منوی Edit شکل بینی را تغییر دهیم. از تمامی ابزارهای Free Transform، Scale، Distort، و Warp‌ می‌توانیم استفاده کنیم. کنترل تغییر شکل در گزینه‌ی Warp از همه سخت تر است و احتیاج به تجربه و تکرار دارد ولی در عوض قابلیت کنترل بیشتری روی شکل به ما می‌دهد. برای همین من از این گزینه استفاده می‌کنم.
 


 


برای مشاهده لینک باید ثبت نام کنید


Warp‌ شبکه‌ای روی محدوده‌ی انتخاب درست می‌:کند که می‌توانیم هرکجای آن از وسط یا کناره‌ها بکشیم و تغییر شکل دهیم.
  


 


برای مشاهده لینک باید ثبت نام کنید


تنها کمی در دو مربع بالایی که در چپ و راست قرار دارند تغییر شکل ایجاد می‌:کنم و سعی می‌کنم شکل کلی بینی را بهم نریزم.
 


 


Photoshop_Nose-13


با فشردن Enter تغییرات اعمال شده و شکل پایانی ما نمایان می‌شود. پیش‌نهاد می‌کنم یک بار این تصویر را با تصویر اولیه مقایسه کنید تا شاهکار فتوشاپ را ببینید. اگر فکر می کنید که باید بینی را کمی به سمت چپ یا راست حرکت دهید می‌توانید با استفاده از ابزار حرکت (Move) این کار را انجام بدهید. برای اصلاح ایراداتی که ممکن است پیش بیاید می‌توانید از گزینه‌های مخصوص ترمیم عکس مثل Clone یا Healing Brush استفاده کنید.
 

امضاء :ccct82
NESKAFEموضوعات مشابه
عنوان نویسنده پاسخ ها بازدید آخرین ارسال
موثرین راه برای پاک کردن آرایش poroject
1 17 poroject
کوچک کردن معده tazeha
0 11 tazeha
کوچک کردن معده tazeha
0 72 tazeha
وازلین برای مرطوب کردن پوست poroject
0 160 poroject
کوچک کردن معده tazeha
0 102 tazeha

کلمات کلیدی
کوچک ، کردن ، تغییر ، فرم ، بینی ، در ، فتوشاپ ،


 ساعت :07:12 عصر